full page

Про компанію


Акціонерное товариство «Українсько - чеське СП «ВЕЛВАНА» створено в Україні в 1996 році. Компанія вже більше 18 років займається розробкою, виробництвом і продажем спеціальних   низькорозмірних теплоносіїв, холодоносіїв і рідин для сонячних систем обігріву. Наші рідини давно і успішно експлуатуються в різних галузях промисловості, а також у побуті і заслужили високу оцінку у фахівців монтажних організацій.




При розробці рецептур своєї продукції, Компанія враховує всі нові наукові тенденції світових виробників в даній галузі.


Так, для зниження корозійної активності низько розмірних  рідин. Компанією застосовуються спеціально розроблені сучасні інгібітори корозії.


У пакет присадок, крім інгібіторів корозії, входять присадки,які запобігають утворенню накипу, присадки для придушення піноутворення і стабілізуючі добавки. Завдяки незмінно високій якості продукції, що виготовляється, впровадженню сучасних технологій, оптимальному співвідношенню якості і ціни, наша продукція досягла рівня провідних іноземних виробників, а сертифіковані лабораторії дають вищі оцінки якості нашої продукції. Продукцію нашої компанії вже використовують ЦУМ, Київ, IQ бізнес-центр, офісний центр "Леонардо", тютюнова фабрика "Філіп Морріс - Україна" м. Харків, ТРЦ «Донецьк-Сіті», ТРЦ «Караван», ПАТ «Міллер Брендз Україна» м. Донецьк, група компаній «ЕСТА» для комплексу МФК «Пушкінський» в м. Донецьку, міжнародний аеропорт «Донецьк», компанії, які займаються монтажем та обслуговуванням опалювального і холодильного обладнання, льодових стадіонів, а також обслуговуванням котеджних містечок. Крім того, наша продукція широко представлена в мережах гіпермаркетів «ЕПІЦЕНТР», «НОВА ЛІНІЯ» «Леруа Мерлен».


У структуру СП «Велвана» входять декілька підрозділів - завод у Житомирській області, виробнича база в Києві, відділ оптової торгівлі, відділ транспортних перевезень, а також мережа філій і представництв у різних містах України.


Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного Замовника.



Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи Глітерм
 

Паспорт Глітерм-10

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи Солартерм
 

Паспорт Солартерм-концентрат

Паспорт
Солартерм-Еко 30

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи Фрітерм, Солартерм
 

Паспорт Фрітерм-концентрат


Паспорт Фрітерм-5

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи Етерм


Паспорт Етерм-5

Паспорт Етерм-концентрат


Велтерм, Велтерм - Про

Велтерм, Велтерм - Про