full page

Сервіс


Ми готові запропонувати Вам
набір сервісних послуг:
  1. Аналіз теплоносія залитого в систему. Для цього достатньо надати для нашої хімічної лабораторії пробу в кількості 250 -300 мл. Під час проведення випробувань визначаються фізико -хімічні властивості низькотемпературної рідини, а також її корозійна активність на різні метали. Після проведених випробувань, видається висновок із зазначенням отриманих результатів і рекомендації щодо подальшої експлуатації продукту. Для клієнтів нашої Компанії всі випробування проводяться безкоштовно.
  2. Програма «Зворотній зв'язок». Вона припускає проведення регулярного контролю продукту в лабораторії нашої Компанії. Надавши нам пробу продукту в кількості 250 -300 мл ми зможемо перевірити його параметри (рН, щільність, ступінь корозійного захисту і т.д.). Первинну пробу продукту слід надати в лабораторію Компанії протягом першого місяця експлуатації, а надалі зразки слід відправляти кожні 6 місяців роботи системи для їх порівняння з початковими характеристиками і тестування поточного якості тепло- холодоносія. Згідно результатів аналізів, ми зможемо дати рекомендації щодо приведення системи до оптимальним робочим параметрам.


Технічна підтримка


ПрАТ «СП«Велвана» пропонує своїм споживачам консультаційну допомогу з усіх питань, пов'язаних з впровадженням і використанням продукції Компанії.

За консультацією наших фахівців звертайтеся за тел.
+38 (044) 567-80-70

Більше інформації на
основному сайті >>